BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 9098165
nr 909 8165
Takarmatur
50-tal, plåt, 3-armad, längd: 50
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
900 kr
måndag 1 september 2014
kl 18:15:43
300 kr
700 kr
800 kr